Tron Madeni Para-icon

Tron Madeni Para (TRX) cüzdan

Tron Coin (TRX) desteğiyle Bitcoin Cüzdan'ı indirin ve bugün modern finansal teknolojileri kullanmaya başlayın. Paranızı sadece siz kontrol edersiniz. Satın alma ve satma, alma ve gönderme, güvenli bir şekilde saklama ve kripto para biriminizi mobil veya web arayüzü üzerinden değiştirme

app-storegoogle-playapk
Tron Madeni Para-icon

Tron (TRX) nedir?

Tron'un (TRX) ne olduğunu tam olarak anlamak için temellerden başlamamız gerekiyor. Tron, blockchain ve eşler arası (P2P) teknolojisini kullanan merkezi olmayan bir eğlence ve içerik paylaşım platformudur. Bu, herhangi bir kişiyle ve dünyanın herhangi bir yerinde içerik oluşturabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz yeni nesil sosyal ağ olarak düşünülebilir. Tron, Tron blok zincirindeki para birimidir. Bu, içeriğiniz için aldığınız para birimidir.

Sosyal ağ, çevrimiçi kumar ve diğer çevrimiçi eğlence biçimlerini seven insanlar Tron'u takdir edeceklerdir.

Tron kripto para ekosistemini kullanarak, içeriği yalnızca başkalarıyla paylaşmakla kalmaz, aynı zamanda içerik oluşturucu olarak ödüller de alabilirsiniz. Bu model, Facebook gibi geleneksel sosyal medya şirketlerinin kullanıcı verilerinden nasıl para kazandıklarının tam tersidir. Bunu genellikle kullanıcının bilgisi olmadan yaparlar, kendileri için yararlanırlar. Tron kripto para birimini kullandığınızda, verilerinizi kontrol edersiniz ve içeriğiniz için ödeme alırsınız.

TRON'u nasıl kullanabilirim?

Tron'u kullanmanın en büyük yararı, dünyadaki sanatçıların ve içerik oluşturucuların oluşturdukları içeriğe sahip olmalarını sağlamanızdır.

Tron, üçüncü ağ olarak adlandırılan harekete liderlik ediyor. Fütüristik gibi görünse de, üçüncü bir ağ veya ağ 3.0, insanların İnternet'i başlangıçta amaçlandığı gibi kullanmasına izin verecek - merkezi olmayan, açık bir ağ olarak.

Silikon Vadisi'ndeki sosyal medya devleri, teknoloji devlerinin kullanıcı verilerinden para kazanabilmesi için sofistike bir altyapı oluşturdu. Cambridge Analytica bu sistemin temelidir. Bununla birlikte, Tron, kullanıcılara kendi verilerini kontrol edebilmeleri için gücü geri vermeyi amaçlıyor.

İşlemler nasıl çalışır?

Diğer birçok dijital para birimi gibi TRX ile yapılan işlemler de halka açıktır. TRX'in kullandığı işlem modeli, bitcoin'in kullandığı işlem modeline benzer. Tek fark, Tron'un Bitcoin modelini geliştirmesi ve ek güvenlik sağlamasıdır. TRX'in kullandığı modele UTXO denir.

UTXO modelinin, TRX kullanıcı adresine gönderilen para miktarı ile birlikte bu belirli set miktarının kilidini açan bir dizi kural içeren temel bir sonucu vardır. Son ürün UTXO adı verilen bir prizdir.

Kripto ve Bitcoin Cüzdanını Alın

Uygulama farklı platformlarda kullanılabilir

app-storegoogle-playapk

Veya web sürümü ile başlayın

kaydol